Вініл Kahrs Dry Back Stone 3026 Orizaba

Вініл Kahrs Dry Back Stone 3026 Orizaba

Вініл Kahrs Dry Back Stone 3026 Orizaba

Виробник:Kahrs
Артикул: 3026_dbs
  • 1 890 грн / м²

    740 грн / м²

Вінілова підлога Kährs Luxury Tiles Dry Back пропонує різні варіанти дизайну, починаючи з рустикальної текстури дерев'яної підлоги до надихаючої імітації каменю. Вони однаково красиві та міцні, наші вінілові покриття для підлоги поєднують у собі сучасні технології та класичні традиції.
Покриття для підлоги складається з п'яти шарів, що забезпечують стабільність і зносостійкість. Міцна конструкція та вінілова основа у поєднанні із захисним шаром різних товщин, таких як 0,7 мм, 0,55 мм чи 0,3 мм та керамічною поверхнею, стійкою до подряпин, вологи та бруду – дає змогу використовувати як в приміщеннях з високою прохідністю, так і в спальнях чи кімнатах з низькою.
Вінілова плитка колекції Dry Back відмінно підходить для укладання із системою теплої підлоги –спосіб зробити комфортну підлогу ще затишнішою.
Будинок – це місце, де ми живемо, дихаємо та спимо. І тут же зростають наші діти. Ми хочемо зробити внутрішній простір максимально комфортним та безпечним. Тому у складі нашої вінілової підлоги не міститься фталатів. За більш детальною інформацією зверніться до наших менеджерів.

Характеристики
Дизайн під камінь
Клас зносостійкості 23/34/43
Колір сірий
Колекція Dry Back Stone 0.7
Країна виробника Швеція
Розмір планки 457 х 457 х 2.5 мм
Спосіб укладання клейовий
Товщина 2.5 мм
Упаковка 5.01 м.кв
Фаска 4-х стороння

Останні переглянуті

Вініл Kahrs Dry Back Stone 3026 Orizaba

Вініл Kahrs Dry Back Stone 3026 Orizaba

Вінілова підлога Kährs Luxury Tiles Dry Back пропонує різні варіанти дизайну, починаючи з рустикал..

740 грн / м² 1 890 грн / м²


Кнопка зв'язку